Domovská stránka > Tiskové centrum > Aktuality > MVV News: Koronavir nás semkl. Dále rozvíjíme spolupráci s městy a chystáme nové produkty

MVV News: Koronavir nás semkl. Dále rozvíjíme spolupráci s městy a chystáme nové produkty

Jak vypadala karanténa a opatření spojená s covid-19 na MVV v našich regionech? Co znamená koronakrize pro hospodaření a další směřování MVV? A jak to, že virus nezpomalil přípravu řady nových inovačních projektů? Také o tom se dočtete v letošním vydání MVV magazínu.

Pandemie však zdaleka není jediným ani hlavním tématem. Tím jsou především vize a plány do budoucna naší skupiny. Už tradičně je pojmenovává CEO Jörg Lüdorf. Zmiňuje fakt, že právě inovace v oblasti energetiky mohou České republice pomoci splnit klimatické závazky.

V řadě ohledů se tak již ostatně děje. Popisují to texty věnované novým projektům v oblasti obnovitelných zdrojů nebo ekologizace provozů v několika městech. Do stejné oblasti patří také článek přibližující nejúspěšnější rok Divize energetických služeb MVV realizující stále větší projekty EPC (Energy Performance Contracting).

A k tomu jako obvykle množství aktualit z dceřiných společností i centrály v Praze (v novém sídle na Waltrovce), prostor věnovaný zaměstnancům a tentokrát i novince v podobě mobilní aplikace MVV online.

 
Zpravodaj je dostupný v elektronické verzi na stránkách MVV Energie CZ.
 
 
Ing. Jitka Tůmová