Domovská stránka > Tiskové centrum > Aktuality > Vítězem prvního ročníku fotografické soutěže je Aleš Hadinec

Vítězem prvního ročníku fotografické soutěže je Aleš Hadinec

"Moje město, moje místo" je název soutěže, do které se může zapojit každý z téměř 600 zaměstnanců skupiny MVV Energie CZ. První ročník již zná celkového vítěze a druhý ročník tak může být vyhlášen.
 
Výsledkem fotografické soutěže skupiny MVV Energie CZ je kalendář na rok 2009. Vítězné fotografie do něj vybírala porota a mezi 12 fotografiemi poté zaměstnanci za celkového vítěze označili zimní fotku libereckého Ještědu od autora Aleše Hadince. Jemu předal v pátek 12. prosince 2008 cenu za celkové vítězství v soutěži Ing. Václav Hrach, Ph.D., jednatel společnosti MVV Energie CZ s.r.o. a také Tomáš Buzín, člen představenstva Teplárny Liberec, a.s., jejíž je zaměstnancem. Společně s šeky na fotografické potřeby a kalendářem pro rok 2009, který je výsledkem letošního ročníku soutěže, mu oba popřáli energii do dalšího focení.
 
Pro fotografii pana Hadince hlasovali zaměstnanci ve všech společnostech skupiny MVV Energie CZ a z celkového počtu téměř 1200 bodů jich získala jeho fotografie 270. Vítězství však nebylo do poslední chvíle vůbec jasné, protože o prvenství bojovaly celkem čtyři fotografie.
 
V pondělí 15. prosince 2008 byl také zároveň vyhlášen druhý ročník této soutěže, tentokrát na téma Pohledy do historie našich měst.
Fotografická soutěž 1
Fotografická soutěž 2
Fotografická soutěž 3
Fotografická soutěž 4