Mimoň

Mimoň
Od roku 2007 je působnost skupiny rozšířena do města Mimoň. Zde vyrábí a zákazníkům dodává teplo společnost ENERGIE Holding a.s.

 Zajímavosti a zprávy

Ve vedení ENERGIE Holding je Libor Hrnčiřík1. 8. 2018Skupinu MVV Energie CZ posílil Bc. Libor Hrnčiřík, který je od 1. srpna 2018 novým místopředsedou představenstva ENERGIE Holding a.s. MVV Energie CZ a.s.
ENERGII Holding a TERMO Děčín povede Libor Štěpán18. 4. 2017Novým předsedou představenstva společností ENERGIE Holding a.s. a TERMO Děčín a.s. se stává Libor Štěpán, který bude mít v obou společnostech na starosti celkové a finanční řízení, strategii a obchod. Naváže tak na činnost Pavla Jonáše, který své působení ve skupině MVV Energie CZ končí. MVV Energie CZ a.s.
Ve vedení ENERGIE Holding je nově Petr Boukal1. 8. 2016Skupinu MVV Energie CZ posílil Ing. Petr Boukal, který je od 1. srpna 2016 novým členem představenstva ENERGIE Holding a.s. Společnost, jež zásobuje teplem třináct tisíc domácností v Litoměřicích, Lounech a Mimoni, tak povede spolu se stávajícím předsedou představenstva Ing. Pavlem Jonášem. Petr Boukal bude zodpovídat za technické řízení a provoz. Jeho cílem bude pokračovat v modernizaci a ekologizaci provozů pod heslem Zodpovědná energie, která představuje pro celou skupinu MVV Energie CZ výrobu vždy s ohledem na budoucí generace. MVV Energie CZ a.s.
Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - v představenstvu TERMO Děčín je nově Jan Sulík, vedení ENERGIE Holding doplní Jan Petránek 4. 4. 2016Svoji činnost ve skupině MVV Energie CZ ukončil Ing. Petr Šimoník, který dosud působil ve vedení společností TERMO Děčín a ENERGIE Holding. Funkci předsedy představenstva obou společností bude nyní zastávat Ing. Pavel Jonáš. Do funkce místopředsedy představenstva TERMO Děčín byl nově zvolen Ing. Jan Sulík. Vedení ENERGIE Holding dočasně doplní Ing. Jan Petránek. MVV Energie CZ a.s.
Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - představenstvo ENERGIE Holding a TERMO Děčín posílí Ing. Pavel Jonáš24. 2. 2014Do skupiny MVV Energie CZ nastupuje Ing. Pavel Jonáš, který bude s účinností od 1. března zastávat funkci místopředsedy představenstva ve společnostech ENERGIE Holding a.s. a TERMO Děčín a.s. Ve společnosti TERMO Děčín tak současně ve funkci nahradí Ing. Jitku Holčákovou, MBA, která bude nadále působit v představenstvu Teplárny Liberec, a.s. a ČESKOLIPSKÉ TEPLÁRENSKÉ a.s. MVV Energie CZ a.s.
Personální změny ve skupině MVV Energie CZ - novým členem představenstva v Teplárně Liberec, a.s. je Ing. Jitka Holčáková, MBA15. 1. 2014Ze skupiny MVV Energie CZ odchází Ing. Tomáš Balcar, který již nebude nadále působit v představenstvu společností Teplárna Liberec, a.s. a ENERGIE Holding a.s. Do funkce místopředsedy představenstva Teplárny Liberec byla nově jmenována Ing. Jitka Holčáková, MBA. Představenstvo ENERGIE Holding zůstává dočasně jednočlenné. MVV Energie CZ a.s.
Povodně srpen 20102. 9. 2010Povodně srpen 2010Bleskové povodně, jež zasáhly především sever České republiky na začátku měsíce srpna, zasáhly i města skupiny MVV Energie CZ. MVV Energie CZ a.s.
Středoevropský unikát v Mimoni - vytápěná vzletová dráha dlouhá 2700 m25. 4. 2008Středoevropský unikát v Mimoni - vytápěná vzletová dráha dlouhá 2700 mLetiště v Mimoni-Hradčanech vybudovala v březnu 1945 německá armáda, letiště však bylo později zničeno americkým náletem. Dne 10. května 1945 obsadila toto území armáda sovětská, poté zde sídlila armáda česká a od roku 1968, kdy byl celý vojenský prostor znovu (dočasně) zabrán, opět armáda sovětská. MVV Energie CZ a.s.
Tiskové zprávy