Domovská stránka > Tiskové centrum > Tiskové zprávy > Archiv 2024 > Skupina ENETIQA má vlastní tradingovou společnost ENETIQA Trading s.r.o.

Skupina ENETIQA má vlastní tradingovou společnost ENETIQA Trading s.r.o.

Nová společnost ENETIQA Trading s.r.o. se zabývá obchodováním s elektřinou a plynem. Je další dceřinou společností ENETIQA a.s. a rozšířila tak skupinu ENETIQA. Vznik nové společnosti je reakcí na neustále se měnící situaci na energetických trzích v nedávné minulosti. Jejím hlavním cílem je včas reagovat na vývoj trhu, proaktivně na něm působit a optimalizovat využití našich flexibilních zdrojů.

Jsem rád, že ve skupině ENETIQA mohu přivítat nového člena, a to společnost ENETIQA Trading s.r.o. Jejím vznikem posilujeme naši odbornost a rozšiřujeme působení naší skupiny na trhu s energiemi. Tým nové společnosti povede Stanislav Chvála, který v minulosti zastával pozici generálního ředitele společnosti NANO Energies. I díky naší nové společnosti bude skupina ENETIQA nabízet i v budoucnosti našim zákazníkům konkurenceschopné ceny tepla a elektřiny,“ říká Jörg Lüdorf, předseda představenstva společnosti ENETIQA a.s.

 

 
Ing. Miloš Adámek